Masz pytania? Zadzwoń do nas: +48 514 164 574 lub napisz na: biuro@motochemica.pl
Masz pytanie?
Wyszukiwarka

Baza wiedzy


Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/platne/grisza76/public_html/motochemica/core/products.php on line 399
Sortuj wg:
 • Spray DPF & Cat Super Spray - spray do DPF, który czyści zapchany filtr cząstek stałych. Czyszczenie DPF spray

  DPF & CAT Super Spray

  Serwisowa piana umożliwiająca szybkie chemiczne czyszczenie DPF i katalizatorów bez demontażu

  Środek do czyszczenia katalizatora i wszystkich typów filtrów cząstek stałych w silnikach diesla i benzynowych.

  Ponieważ katalizator w dieslu jest zazwyczaj zintegrowany z filtrem cząstek stałych – ten uniwersalny środek czyści jednocześnie wszystkie układy filtracji spalin.  Preparat został opracowany ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb serwisów autoryzowanych. 

  Czyszczenie katalizatorów i filtrów DPF należy przeprowadzać przy całkowicie ostudzonym silniku.
  Cena:64.94PLN
  Netto:52.80PLN(Vat 23%)
 • JETCHEM DPF FLushing Fluid - płyn do czyszczenia DPF. Do płukania DPF ręcznie oraz do maszyn czyszczących

  DPF Flushing Fluid

  Płyn do czyszczenia DPF - całkowita regeneracja katalizatorów 

  Sliny koncentrat. Regeneracja DPF jest skuteczna i całkowicie bezpieczna. Preparat uniwersalny - regeneneracja katalizatora jest skuteczna również przy silniku benzynowym.

  Specyfik rozluźnia osady węglowe wewnątrz filtra, umożliwiając ich wypłukanie bez uszkodzenia filtra. Regeneracja DPF sprowadza się później do dokładnego wypłukania osadów. JETCHEM DPF Flushing Fluid jest silnym koncentratem - 1 l. wystarcza na 2-5 l. koncentratu. Przy czyszczeniu maszynowym zużycie waha się w zależności od urządzenia - do regeneracji DPF wystarczy nawet od 200 ml płynu. 

  Cena:78.99PLN
  Netto:64.22PLN(Vat 23%)
 • DPF cleaning - dodatki do paliwa DPF są bezpieczne dla mokrych filtrów i czyszczenie FAPa jest łatwe. To Cleaner DPF diesel - środek do wypalania DPF

  DPF Super Cleaner

  Płyn do wypalania DPF podczas jazdy (ang. DPF Cleaner). 

  Obniża temperaturę zapłonu sadzy nawet o 250°C do poziomu 250-300°C, dzięki czemu może się ona wypalić w czasie zwykłej jazdy - w tzw. biernym trybie dopalania sadzy. Dzięki temu ten dodatek do paliwa DPF chronią silnik i oszczędzają paliwo.To niezwykle uniwersalny cleaner DPF - w zależności od stylu i  trybu jazdy możesz zastosować dawkę 300 ml co 10-15 tys. km na pełny bak, puszkę 150 ml lub nawet - przy jeździe wyłącznie w trybie miejskim - aplikować do baku porcję 50 ml przy każdym tankowaniu.   

  Nasz Cleaner DPF nie zawiera Ceru, więc czyszczenie FAPa jest całkowicie bezpieczne. Jetchem DPF Super Cleaner to płyn do wypalania filtra cząstek stałych w pojazdach WSZYSTKICH marek.

  Cena:36.99PLN
  Netto:30.07PLN(Vat 23%)
 • Płyn do czyszczenia DPF do paliwa JETCHEM Oneshoot DPF - pojemność 50 ml umożliwia użycie go do każdego tankowania jako środek do paliwa DPF / FAP

  OneShoot DPF

  Płyn do czyszczenia DPF do paliwa - do każdego typu filtra.

  Jeździsz w korkach i DPF dopala się co 100 km, zamiast co 700-800? W takim razie – JETCHEM OneShoot DPF jest dla Ciebie!

  Do aplikacji co 1-3 tys. km. Zmniejsza emisję pyłów i sadzy do filtra, ułatwia jego dopalanie. Dodany do baku na 1/4 baku / na rezerwę obniża temperaturę zapłonu sadzy, umożliwiając jej dopalanie. Jeśłi jeździsz głównie po mieście - możesz używać środek do paliwa DPF nawet do każdego tankowania.  Wówczas ułatwia dopalanie cząstek stałych w cylindrach, co zmniejsza tempo zapełniania się filtra cząstek stałych.  

  Cena:17.49PLN
  Netto:14.22PLN(Vat 23%)
 • Dodaj link do:
 • facebook.com
Facebook