Masz pytania? Zadzwoń do nas: +48 514 164 574 lub napisz na: biuro@motochemica.pl
Masz pytanie?
Wyszukiwarka

Preparaty do paliwa

Niedrożność wtrysków to prawdziwa zmora osób posiadających pojazdy z silnikiem diesla, czy też silnikiem benzynowym z instalacją LPG. Podczas eksploatacji dochodzi do nagromadzenia się różnego typu osadów i zanieczyszczeń. Ich nawarstwianie może spowodować zatkanie wtrysków oraz przewodów, przez co paliwo nie będzie mogło być skutecznie przekazywane.

Należy podkreślić, że nawet częściowa niedrożność jest przyczyną spadku wydajności silnika. Podczas jazdy możemy zaobserwować wiele nieprawidłowości, które negatywnie wpływają na komfort oraz swobodę użytkowania. Ponadto niedrożne wtryski mogą doprowadzić do awarii wielu innych komponentów, które współpracują z układem paliwowym. Z tego względu jedna niewielka usterka może doprowadzić do kosztownej oraz trudnej w eliminacji awarii.

Rozwiązaniem tego problemu są profesjonalne dodatki do paliw.

Ich innowacyjny skład odpowiada za skuteczną eliminację osadów. Warto wiedzieć, że na stan układu paliwowego wpływa jakość stosowanego paliwa. Zaleca się stosowanie tylko wysokojakościowych mieszanek, które powinny zawierać dodatkowe uszlachetniacze do paliw. Jednak taki rafineryjny dodatek do paliw podnosi jego koszt, więc często pomija się go, lejąc do cysterny tzw. paliwo bazowe. Właśnie dlatego nie należy tankować pojazdu na podejrzanych stacjach benzynowych. Często nie mamy pojęcia, że narażamy w ten sposób swoje auto.

Dodatki do paliw występują w wielu wariantach, a więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Trzeba również podkreślić, że są to niedrogie produkty, więc ich zakup nie nadszarpnie budżetu.

Specjalistyczne uszlachetniacze do paliwa wiążą wilgoć, dzięki czemu może być ona usuwana z układu.

Ponadto stanowią one ochronę nie tylko dla wtryskiwaczy, ale również pompy paliwa. Dodatkowym plusem jest fakt, że wykazują one nie tylko właściwości czyszczące, ale również smarne. Takie preparaty do czyszczenia wtryskiwaczy doskonale wpływają na sprawność całego układu. Za ich pomocą możemy poprawić charakterystykę spalania, co bezpośrednio wiąże się z wyższą wydajnością silnika. Możemy również wyeliminować efekt czarnego dymu, który często pojawia się podczas jazdy. Jest to zwykle oznaką mocno zabrudzonego układu paliwowego.
Trzeba podkreślić, że dodatki do paliw JETCHEM posiadają także właściwości dyspersyjne. Chroni to komponenty przed ponownym osadzeniem się zanieczyszczeń. Te uszlachetniacze do paliwa są uniwersalne, a więc można stosować je zarówno w przypadku pojazdów nowszej, jak i starszej generacji. Innowacyjna formuła odpowiada za wysoką skuteczność preparatów. Dodatkowym plusem jest ich wysokie stężenie – dzięki temu preparaty do czyszczenia wtryskiwaczy już w stosunkowo niewielkiej pojemności skutecznie oczyszczą układ paliwowy. Stanowi to spore udogodnienie. Jest to również sposób na to, aby zaoszczędzić sporą ilość gotówki.

Dodatki do paliw zmniejszają ryzyko pojawienia się korozji. Dzięki nim wzrasta ekonomiczność użytkowania pojazdu. Lepsze spalanie bezpośrednio wpływa na moc silnika. Plusem jest również to, że pozostałości paliwa są skuteczniej odparowywane, co zmniejsza ryzyko gromadzenia się złogów.

Uszlachetniacze do paliwa w zbiorniku Twojego samochodu dają wiele zalet.

Ich zastosowanie pozytywnie wpływa na środowisko naturalne. Takie preparaty do czyszczenia wtryskiwaczy przywracają najbardziej wydajną i ekologiczną pracę silnika, dzięki czemu obniża się emisja spalin do otoczenia. Jest to szczególnie istotne w pojazdach posiadających silnik diesla. Oczywiście wysokiej klasy uszlachetniacze do paliwa nie stanowią żadnego zagrożenia dla katalizatorów, czy też pozostałych elementów.

Wiele osób obawia się, że dodatek do paliwa zwiększa intensywność zużycia katalizatora.

Jest tak w przypadku produktów słabych marek, które nie spełniają aktualnie obowiązujących norm. Wybierając produkty do paliwa uznanych producentów mamy pewność, że są one w pełni bezpieczne dla naszego samochodu. Czyszczenie wtrysków – to najczęściej zmora właścicieli kilkuletnich diesli. Im właśnie z pomocą przychodzą nowoczesne laboratoria.

Dodatki do paliw marki JETCHEM to obecnie najnowocześniejsze środki na rynku.

Receptury preparatów JETCHEM są oparte o najnowsze wyniki badań i testów. Dlatego gwarantujemy ich najwyższą skuteczność i praktycznie brak niepożądanych efektów ubocznych. Dodatki JETCHEM, umożliwiające czyszczenie wtrysków cały czas poddajemy testom na nowych typach układów paliwowych. Dbamy również o to, by każdy użytkownik zapoznał się z procedurą użycia preparatu.

Preparaty do czyszczenia wtryskiwaczy JETCHEM nie tylko likwidują problemy z wtryskiwaczami.

Co najważniejsze – JETCHEM przy regularnym stosowaniu im zapobiega. Proces spalania, zachodzący w nowoczesnym silniku, jest bardzo precyzyjnie kontrolowany. A wszelkie zanieczyszczenia układu dolotowego powodują niecałkowite spalanie mieszanki paliwowo – powietrznej w cylindrze. Nasz Dział Techniczny chętnie wyjaśni wszelkie wątpliwości i doradzi, który środek do czyszczenia wtryskiwaczy i w jaki sposób zastosować, by osiągnąć najlepsze efekty.

Co najważniejsze – standardowo użyte preparaty do czyszczenia wtryskiwaczy od JETCHEM nie wymaga dodatkowych i drogich urządzeń – wystarczy, że zapoznasz się z dodatkowymi informacjami, dostępnymi w naszym dziale PORADY TECHNICZNE.

Dzięki temu można go zastosować w każdym warsztacie.


Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/platne/grisza76/public_html/motochemica/core/products.php on line 399
Sortuj wg:
 • Dodatki_do_benzyny_LPG_Petrol.jpg

  LPG Petrol System Cleaner

  Dodatek do benzyny LPG Petrol System Cleaner czyści, usuwa wilgoć i smaruje układ paliwowy.

  Rozwiązuje problemy z uruchamianiem silnika na benzynie, szarpaniem, nierówną pracą wtryskiwaczy benzynowych. Usuwa osady gazowe z komory spalania, wtryskiwaczy  i obszaru zaworów dolotowych. oczyszcza końcówki wtryskiwaczy i zapobiega ich zacieraniu zapobiega starzeniu się benzyny w zbiorniku paliwa i powstawaniu osadów lakierowych z benzyny  rekomendowany do regularnego stosowania w silnikach pracujących na zasilaniu tzw. LPG petrol • rekomendowany do baku i urządzeń czyszczących.

  Redukuje korekcję wtryskiwaczy , poprawia dynamikę i kulturę pracy, optymalizuje zużycie paliwa i w efekcie zmniejsza emisję spalin

  Cena:59.99PLN
  Netto:48.77PLN(Vat 23%)
 • Tani_srodek_do_czyszczenia_wtryskiwaczy_OS_01.jpg

  OneShoot PETROL

  Szybki środek do czyszczenia wtryskiwaczy do dolania na rezerwę paliwa.

  Dodatek do benzyny usuwający wodę i czyszczący z lakierów., do użycia na rezerwę paliwa. Doskonały do działań profilaktycznych, sprawdza się również do okresowego przeczyszczenia baku i przewodów paliwowych.

  Cena:17.49PLN
  Netto:14.22PLN(Vat 23%)
 • uszlachetniacz_do_benzyny_woda_w_benzynie_PFA.jpg

  Petrol Fuel Add uszlachetniacz do paliwa

  Uszlachetniacz do benzyny do stosowania co 5-10 tys. km.

  Ten preparat do benzyny chroni, smaruje i czyści cały układ wtryskowy. Dodatkowo wiąże i usuwa wilgoć z układu. W rezultacie chroni cały układ paliwowy przed przyczynami i skutkami korozji. 

  preparat profesjonalny - do stosowania co 5-10 tys. km. Zapobiega m.in.: wypadaniu zapłonu, zapieczeniu wtryskiwaczy, nieprawidłowej pracy sond lambda.

  Cena:33.83PLN
  Netto:27.50PLN(Vat 23%)
 • srodek_do_czyszczenia_wtryskiwaczy_benzyna_PSSC.jpg

  Petrol System Super Clean

  Dodatek do benzyny czyszczący wtryski. Niezywkle skuteczny preparat do usuwania wody z benzyny

  Preparat 3 w 1: czyści, usuwa wilgoć i smaruje układ wtryskowy silników benzynowych. Zapewnia optymalną ochronę układu paliwowego. 
  • Środek do czyszczenia wtryskiwaczy benzyna, który redukuje zużycie paliwa i obniża emisję spalin.
  Podwyższa kompresję silnika i zwiększa  jego wydajność. 
   Zwiększa niezawodność i żywotność wszystkich elementów układu wtryskowego.
  Usuwa wodę z baku i całego układu wtryskowego.
  Regularne stosowanie preparatu wydłuża żywotność silnika i obniża koszty eksploatacji samochodu

  Cena:59.99PLN
  Netto:48.77PLN(Vat 23%)
 • Preparat do czyszczenia wtryskiwaczy JETCHEM dostępny w 3 pojemnościach. Zapewnia też usuwanie wody z baku i czyszczenie zbiornika paliwa diesel.

  Common Rail Protect & Clean

  Serwisowy preparat do czyszczenia wtrysków diesla i układu paliwowego  

  3 w 1: czyści, usuwa wilgoć i smaruje układ wtryskowy wszystkich silników diesla.

  • czyszczenie zbiornika paliwa diesel i usuwanie wody z baku  - wystarczy dolać do baku przy tankowaniu
  • czyszczenie wtryskiwaczy diesla - dolej do zbiornika paliwa napełnionego w połowie lub zalej nim filtr paliwa po jego wymianie
  • mocne czyszczenie pompowtryskiwaczy i układów common rail - zastosuj procedurę zasilania układu wtryskowego bezpośrednio z puszki lub wykorzystaj urządzenie do czyszczenia wtryskiwaczy
  Cena:59.99PLN
  Netto:48.77PLN(Vat 23%)
 • JETCHEM uszlachetniacz do ropy 50 ml. Dodatki do oleju napędowego od JETCHEM to nie zwykłe dodatki do ropy. Jednocześnie chronią, czyszczą i usuwają wodę.

  OneShoot DIESEL

  Profilaktyczny dodatek do oleju napędowego do stosowania na rezerwę.

  • Zapobiega osadzaniu się nowych zanieczyszczeń w układzie i na dyszach wtrysków.
  • Dodatek do ropy, który smaruje i chroni przed korozją elementów układu paliwowego
  • Chroni silnik podczas tzw. „zimnego startu”
  Uszlachetniacz do ropy o niezwykle wysokiej skuteczności czyszczenia i ochrony układu paliwowego
  Cena:19.99PLN
  Netto:16.25PLN(Vat 23%)
 • Płyn do czyszczenia DPF do paliwa JETCHEM Oneshoot DPF - pojemność 50 ml umożliwia użycie go do każdego tankowania jako środek do paliwa DPF / FAP

  OneShoot DPF

  Płyn do czyszczenia DPF do paliwa - do każdego typu filtra.

  Jeździsz w korkach i DPF dopala się co 100 km, zamiast co 700-800? W takim razie – JETCHEM OneShoot DPF jest dla Ciebie!

  Do aplikacji co 1-3 tys. km. Zmniejsza emisję pyłów i sadzy do filtra, ułatwia jego dopalanie. Dodany do baku na 1/4 baku / na rezerwę obniża temperaturę zapłonu sadzy, umożliwiając jej dopalanie. Jeśłi jeździsz głównie po mieście - możesz używać środek do paliwa DPF nawet do każdego tankowania.  Wówczas ułatwia dopalanie cząstek stałych w cylindrach, co zmniejsza tempo zapełniania się filtra cząstek stałych.  

  Cena:17.49PLN
  Netto:14.22PLN(Vat 23%)
 • Dodatek do diesla na zimę JETCHEM OneShoot Winter to bardzo silny diesel antyżel w dawce 50 ml na jedno tankowanie.

  OneShoot WINTER

  Dodatek do diesla na zimę – diesel antyżel – jednorazowa dawka na 50 l. paliwa

  • Utrzymuje płynność paliwa i ułatwia jego filtrowanie
  • Parafina w ropie blokuje filtr paliwa? Zapomnij o tym problemie!
  • Ułatwia „zimny start” silnika
  • Profesjonalny diesel antyżel - rozpuszcza żel bakteryjny w układzie paliwowym, czyści filtry i przewody paliwowe
  • Smaruje układ i poprawia atomizację paliwa
  • Zapewnia optymalne warunki pracy wszystkich elementów układu paliwowego
  • Nieszkodliwy dla katalizatorów i filtrów cząstek stałych
  Cena:19.99PLN
  Netto:16.25PLN(Vat 23%)
 • DPF cleaning - dodatki do paliwa DPF są bezpieczne dla mokrych filtrów i czyszczenie FAPa jest łatwe. To Cleaner DPF diesel - środek do wypalania DPF

  DPF Super Cleaner

  Płyn do wypalania DPF podczas jazdy (ang. DPF Cleaner). 

  Obniża temperaturę zapłonu sadzy nawet o 250°C do poziomu 250-300°C, dzięki czemu może się ona wypalić w czasie zwykłej jazdy - w tzw. biernym trybie dopalania sadzy. Dzięki temu ten dodatek do paliwa DPF chronią silnik i oszczędzają paliwo.To niezwykle uniwersalny cleaner DPF - w zależności od stylu i  trybu jazdy możesz zastosować dawkę 300 ml co 10-15 tys. km na pełny bak, puszkę 150 ml lub nawet - przy jeździe wyłącznie w trybie miejskim - aplikować do baku porcję 50 ml przy każdym tankowaniu.   

  Nasz Cleaner DPF nie zawiera Ceru, więc czyszczenie FAPa jest całkowicie bezpieczne. Jetchem DPF Super Cleaner to płyn do wypalania filtra cząstek stałych w pojazdach WSZYSTKICH marek.

  Cena:36.99PLN
  Netto:30.07PLN(Vat 23%)
 • Dodaj link do:
 • facebook.com
Facebook