Masz pytania? Zadzwoń do nas: +48 514 164 574 lub napisz na: biuro@motochemica.pl
Masz pytanie?
Wyszukiwarka

Preparaty do paliwa

Niedrożność wtrysków to prawdziwa zmora osób posiadających pojazdy z silnikiem diesla, czy też silnikiem benzynowym z instalacją LPG. Podczas eksploatacji dochodzi do nagromadzenia się różnego typu osadów i zanieczyszczeń. Ich nawarstwianie może spowodować zatkanie wtrysków oraz przewodów, przez co paliwo nie będzie mogło być skutecznie przekazywane.

Należy podkreślić, że nawet częściowa niedrożność jest przyczyną spadku wydajności silnika. Podczas jazdy możemy zaobserwować wiele nieprawidłowości, które negatywnie wpływają na komfort oraz swobodę użytkowania. Ponadto niedrożne wtryski mogą doprowadzić do awarii wielu innych komponentów, które współpracują z układem paliwowym. Z tego względu jedna niewielka usterka może doprowadzić do kosztownej oraz trudnej w eliminacji awarii.

Rozwiązaniem tego problemu są profesjonalne dodatki do paliw.

Ich innowacyjny skład odpowiada za skuteczną eliminację osadów. Warto wiedzieć, że na stan układu paliwowego wpływa jakość stosowanego paliwa. Zaleca się stosowanie tylko wysokojakościowych mieszanek, które powinny zawierać dodatkowe uszlachetniacze do paliw. Jednak taki rafineryjny dodatek do paliw podnosi jego koszt, więc często pomija się go, lejąc do cysterny tzw. paliwo bazowe. Właśnie dlatego nie należy tankować pojazdu na podejrzanych stacjach benzynowych. Często nie mamy pojęcia, że narażamy w ten sposób swoje auto.

Dodatki do paliw występują w wielu wariantach, a więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Trzeba również podkreślić, że są to niedrogie produkty, więc ich zakup nie nadszarpnie budżetu.

Specjalistyczne uszlachetniacze do paliwa wiążą wilgoć, dzięki czemu może być ona usuwana z układu.

Ponadto stanowią one ochronę nie tylko dla wtryskiwaczy, ale również pompy paliwa. Dodatkowym plusem jest fakt, że wykazują one nie tylko właściwości czyszczące, ale również smarne. Takie preparaty do czyszczenia wtryskiwaczy doskonale wpływają na sprawność całego układu. Za ich pomocą możemy poprawić charakterystykę spalania, co bezpośrednio wiąże się z wyższą wydajnością silnika. Możemy również wyeliminować efekt czarnego dymu, który często pojawia się podczas jazdy. Jest to zwykle oznaką mocno zabrudzonego układu paliwowego.
Trzeba podkreślić, że dodatki do paliw JETCHEM posiadają także właściwości dyspersyjne. Chroni to komponenty przed ponownym osadzeniem się zanieczyszczeń. Te uszlachetniacze do paliwa są uniwersalne, a więc można stosować je zarówno w przypadku pojazdów nowszej, jak i starszej generacji. Innowacyjna formuła odpowiada za wysoką skuteczność preparatów. Dodatkowym plusem jest ich wysokie stężenie – dzięki temu preparaty do czyszczenia wtryskiwaczy już w stosunkowo niewielkiej pojemności skutecznie oczyszczą układ paliwowy. Stanowi to spore udogodnienie. Jest to również sposób na to, aby zaoszczędzić sporą ilość gotówki.

Dodatki do paliw zmniejszają ryzyko pojawienia się korozji. Dzięki nim wzrasta ekonomiczność użytkowania pojazdu. Lepsze spalanie bezpośrednio wpływa na moc silnika. Plusem jest również to, że pozostałości paliwa są skuteczniej odparowywane, co zmniejsza ryzyko gromadzenia się złogów.

Uszlachetniacze do paliwa w zbiorniku Twojego samochodu dają wiele zalet.

Ich zastosowanie pozytywnie wpływa na środowisko naturalne. Takie preparaty do czyszczenia wtryskiwaczy przywracają najbardziej wydajną i ekologiczną pracę silnika, dzięki czemu obniża się emisja spalin do otoczenia. Jest to szczególnie istotne w pojazdach posiadających silnik diesla. Oczywiście wysokiej klasy uszlachetniacze do paliwa nie stanowią żadnego zagrożenia dla katalizatorów, czy też pozostałych elementów.

Wiele osób obawia się, że dodatek do paliwa zwiększa intensywność zużycia katalizatora.

Jest tak w przypadku produktów słabych marek, które nie spełniają aktualnie obowiązujących norm. Wybierając produkty do paliwa uznanych producentów mamy pewność, że są one w pełni bezpieczne dla naszego samochodu. Czyszczenie wtrysków – to najczęściej zmora właścicieli kilkuletnich diesli. Im właśnie z pomocą przychodzą nowoczesne laboratoria.

Dodatki do paliw marki JETCHEM to obecnie najnowocześniejsze środki na rynku.

Receptury preparatów JETCHEM są oparte o najnowsze wyniki badań i testów. Dlatego gwarantujemy ich najwyższą skuteczność i praktycznie brak niepożądanych efektów ubocznych. Dodatki JETCHEM, umożliwiające czyszczenie wtrysków cały czas poddajemy testom na nowych typach układów paliwowych. Dbamy również o to, by każdy użytkownik zapoznał się z procedurą użycia preparatu.

Preparaty do czyszczenia wtryskiwaczy JETCHEM nie tylko likwidują problemy z wtryskiwaczami.

Co najważniejsze – JETCHEM przy regularnym stosowaniu im zapobiega. Proces spalania, zachodzący w nowoczesnym silniku, jest bardzo precyzyjnie kontrolowany. A wszelkie zanieczyszczenia układu dolotowego powodują niecałkowite spalanie mieszanki paliwowo – powietrznej w cylindrze. Nasz Dział Techniczny chętnie wyjaśni wszelkie wątpliwości i doradzi, który środek do czyszczenia wtryskiwaczy i w jaki sposób zastosować, by osiągnąć najlepsze efekty.

Co najważniejsze – standardowo użyte preparaty do czyszczenia wtryskiwaczy od JETCHEM nie wymaga dodatkowych i drogich urządzeń – wystarczy, że zapoznasz się z dodatkowymi informacjami, dostępnymi w naszym dziale PORADY TECHNICZNE.

Dzięki temu można go zastosować w każdym warsztacie.

Sortuj wg:
 • Depresatory do diesla JETCHEM Diesel Winter - różne pojemności puszek do samochodów osobowych i ciężarówek

  Diesel Winter & Anti Gel 1:1000

  Silnie skoncentrowany zimowy depresator do oleju napędowego.

  Obniża temperaturę zamarzania i żelowania paliwa o 28ºC – nawet do temperatury -32ºC Zabezpiecza przed wytrącaniem się parafiny i przed pienieniem się paliwa.

  Jak odpalić diesla na mrozie? To proste – zastosuj przed sezonem depresatory do diesla JETCHEM

  Cena:19.99PLN
  Netto:16.25PLN(Vat 23%)
 • Dodatek do diesla na zimę JETCHEM OneShoot Winter to bardzo silny diesel antyżel w dawce 50 ml na jedno tankowanie.

  OneShoot WINTER

  Dodatek do diesla na zimę – diesel antyżel – jednorazowa dawka na 50 l. paliwa

  • Utrzymuje płynność paliwa i ułatwia jego filtrowanie
  • Parafina w ropie blokuje filtr paliwa? Zapomnij o tym problemie!
  • Ułatwia „zimny start” silnika
  • Profesjonalny diesel antyżel - rozpuszcza żel bakteryjny w układzie paliwowym, czyści filtry i przewody paliwowe
  • Smaruje układ i poprawia atomizację paliwa
  • Zapewnia optymalne warunki pracy wszystkich elementów układu paliwowego
  • Nieszkodliwy dla katalizatorów i filtrów cząstek stałych
  Cena:9.99PLN
  Netto:8.12PLN(Vat 23%)
 • Dodaj link do:
 • facebook.com
Facebook