Masz pytania? Zadzwoń do nas: +48 514 164 574 lub napisz na: biuro@motochemica.pl
Masz pytanie?
Wyszukiwarka

Bestsellery

 • Płyn do czyszczenia DPF do paliwa JETCHEM Oneshoot DPF - pojemność 50 ml umożliwia użycie go do każdego tankowania jako środek do paliwa DPF / FAPpłyn do paliwa dpf - do częstego tankowania skuteczny środek do czyszczenia dpf do paliwa

  OneShoot DPF

  Płyn do czyszczenia DPF do paliwa - do każdego typu filtra.

  Jeździsz w korkach i DPF dopala się co 100 km, zamiast co 700-800? W takim razie – JETCHEM OneShoot DPF jest dla Ciebie!

  Do aplikacji co 1-3 tys. km. Zmniejsza emisję pyłów i sadzy do filtra, ułatwia jego dopalanie. Dodany do baku na 1/4 baku / na rezerwę obniża temperaturę zapłonu sadzy, umożliwiając jej dopalanie. Jeśłi jeździsz głównie po mieście - możesz używać środek do paliwa DPF nawet do każdego tankowania.  Wówczas ułatwia dopalanie cząstek stałych w cylindrach, co zmniejsza tempo zapełniania się filtra cząstek stałych.  

  Cena:9.99PLN
  Netto:8.12PLN(Vat 23%)
 • płukanie układu chłodzenia z oleju preparatem JETCHEM Bio Degreaser+ usuwa olej w układzie chłodzenia i benzynę lub olej napędowy w zbiorniczku wyrównawczymŚrodek do czyszczenia układu chłodzenia z oleju JETCHEM rozpuszcza olej w chłodnicy. Olej w zbiorniczku wyrównawczym? Wlej 25ml Bio Degreaser+ z gorącą wodą

  Bio Degreaser+

  Olej w płynie chłodniczym? Usunąłeś awarię a – pomimo wymiany płynu – ciągle pojawia się olej w zbiorniczku wyrównawczym?

  Olej w chłodnicy wypłuczesz jednym czyszczeniem.

  Płukanie układu chłodzenia z oleju preparatem JETCHEM to obecnie najskuteczniejsze narzędzie do szybkiego rozwiązania tego uporczywego problemu. Olej w układzie chłodzenia to problem, spotykany zarówno w samochodach ciężarowych (m.in. DAF, Scania, Volvo, MAN), jak również w samochodach osobowych. Zaufało nam już wiele autoryzowanych serwisów większości marek!

  Bio Degraser+ usuwa również paliwo w układzie chłodzenia.

  Cena:47.80PLN
  Netto:38.86PLN(Vat 23%)
 • Środek do płukania silnika JETCHEM Engine Clean w puszce 240 ml. Polecany, by regularnie przeprowadzać czyszczenie silnika z nagaruPłukanka silnika JETCHEM. 240 ml pojemności wystarcza do maksymalnie 5 litrów oleju silnikowego. Nie zawiera nafty.

  Engine Clean

  Płukanka silnika do stosowania przed wymianą oleju

  Umożliwia czyszczenie silnika z nagaru - rozpuszcza i neutralizuje szkodliwe osady i zestalone resztki olejów, zalegające w układzie smarowania, w tym osady na pierścieniach tłokowych. W ten sposób podnosi sprawność mechaniczną silnika, zmniejszając jego wewnętrzne opory.

  Ten środek do płukania silnika zawiera dodatki wzmacniające film olejowy podczas płukania oraz przywracające elastyczność uszczelnieniom silnika. W ten sposób poprawia się kondycja układu smarowania. 

   

  Cena:25.31PLN
  Netto:20.58PLN(Vat 23%)
 • plyn_do_myjek_ultradzwiekowych.jpg

  Tech-Pro SONIC-1

  Uniwersalny koncetrat do myjki ultradźwiękowej. 

  Bezrozpuszczalnikowy i niskopieniący specyfik o niskiej lepkości, o wybitnych właściwościach myjących. Preparat biodegradowalny.

  Cena:18.99PLN
  Netto:15.44PLN(Vat 23%)
 • DPF cleaning - dodatki do paliwa DPF są bezpieczne dla mokrych filtrów i czyszczenie FAPa jest łatwe. To Cleaner DPF diesel - środek do wypalania DPFDodatek do paliwa DPF - czyści filtr cząstek stałych (Cleaning DPF). To preparat do wypalania DPF - tzw. DPF Cleaner. Ten dodatek do DPF działa od razu

  DPF Super Cleaner

  Płyn do wypalania DPF podczas jazdy (ang. DPF Cleaner). 

  Obniża temperaturę zapłonu sadzy nawet o 250°C do poziomu 250-300°C, dzięki czemu może się ona wypalić w czasie zwykłej jazdy - w tzw. biernym trybie dopalania sadzy. Dzięki temu ten dodatek do paliwa DPF chronią silnik i oszczędzają paliwo.To niezwykle uniwersalny cleaner DPF - w zależności od stylu i  trybu jazdy możesz zastosować dawkę 300 ml co 10-15 tys. km na pełny bak, puszkę 150 ml lub nawet - przy jeździe wyłącznie w trybie miejskim - aplikować do baku porcję 50 ml przy każdym tankowaniu.   

  Nasz Cleaner DPF nie zawiera Ceru, więc czyszczenie FAPa jest całkowicie bezpieczne. Jetchem DPF Super Cleaner to płyn do wypalania filtra cząstek stałych w pojazdach WSZYSTKICH marek.

  Cena:25.74PLN
  Netto:20.93PLN(Vat 23%)
 • Zmywacz do hamulców JETCHEM pojemność 500 ml doskonały do mycia częściDoskonały zmywacz do tarcz hamulcowych w pojemności 500 ml i 5 l.

  Brake Cleaner

  Zmywacz do hamulców i części z głowicą 360o - bez acetonu i bezosadowy

  1. Zamiast duszącego smrodu - aromat cytrynowy. Doskonały do prac w pomieszczeniach. To coś więcej, niż zwykły zmywacz hamulcowy.

  Całkowicie odparowuje, skutecznie rozpuszcza brud. Nie pozostawia osadu na czyszczonych elementach. Doskonały zmywacz do tarcz hamulcowych - doskonale zmywa z powłoki ochronne z nowych tarcz i - w przeciwieństwie do mycia tarcz hamulcowych benzyną ekstrakcyjną - zapewnia 100% mocy hamowania już przy pierwszym użyciu pedała hamulca. Czyszczenie zacisków hamulcowych jest w pełni bezpieczne, ponieważ preparat nie uszkadza gumy i tworzyw.

  Brake Cleaner JETCHEM z głowicą, umożliwiającą aplikację preparatu również przy trzymaniu puszki do góry nogami  

  Cena:9.99PLN
  Netto:8.12PLN(Vat 23%)
 • Preparat do czyszczenia wtryskiwaczy JETCHEM dostępny w 3 pojemnościach. Zapewnia też usuwanie wody z baku i czyszczenie zbiornika paliwa diesel.Czyszczenie wtryskiwaczy Common Rail i czyszczenie pompowtryskiwaczy puszką 300 ml jest równie proste. To skuteczny preparat do czyszczenia wtrysków diesel.

  Common Rail Protect & Clean

  Serwisowy preparat do czyszczenia wtrysków diesla i układu paliwowego  

  3 w 1: czyści, usuwa wilgoć i smaruje układ wtryskowy wszystkich silników diesla.

  • czyszczenie zbiornika paliwa diesel i usuwanie wody z baku  - wystarczy dolać do baku przy tankowaniu
  • czyszczenie wtryskiwaczy diesla - dolej do zbiornika paliwa napełnionego w połowie lub zalej nim filtr paliwa po jego wymianie
  • mocne czyszczenie pompowtryskiwaczy i układów common rail - zastosuj procedurę zasilania układu wtryskowego bezpośrednio z puszki lub wykorzystaj urządzenie do czyszczenia wtryskiwaczy
  Cena:41.06PLN
  Netto:33.38PLN(Vat 23%)
 • plyn_do_myjki_ultradzwiekowej_gaznik.jpg

  Ultrasonic Flush ALU

  Bezpieczny koncentrat do myjki ultradźwiękowej do mycia elementów z metali kolorowych w motoryzacji i przemyśle.
  Nie trawi czyszczonej powierzchni. Specjalna formuła płynu niweluje niepożądany efekt ciemnienia aluminium, zachowując dekoracyjny wygląd czyszczonych detali.

  Cena:65.99PLN
  Netto:53.65PLN(Vat 23%)
 • Rust Remover to najlepszy odrdzewiacz. Puszka 300 ml jest niezwykle wydajna.Środek penetrujący JETCHEM to bardzo dobry odrdzewiacz do śrub, zawiasów i powierzchni.

  Odrdzewiacz Rust Remover

  Najlepszy odrdzewiacz do śrub, zawiasów i części maszyn. Bardzo skuteczny środek penetrujący.

  Wydajny i dobry odrdzewiacz o niezwykle skutecznym działaniu. Błyskawicznie penetruje zapieczone połączenia. Wg użytkowników ma ponad 2,5-krotnie większa wydajność przy odkręcaniu zapieczonych śrub. BEZ BRUDNEGO NALOTU na powierzchni!

  Niezwykle niski paramter napięcia powierzchniowego sprawia, że środek penetrujący błyskawicznie wnika we wszelkie szczeliny.

  Składniki czynne niszczą wiązania rdzy, jednocześnie wypierając wilgoć i konserwując element

   

  Cena:13.22PLN
  Netto:10.75PLN(Vat 23%)
 • JETCHEM uszlachetniacz do ropy 50 ml. Dodatki do oleju napędowego od JETCHEM to nie zwykłe dodatki do ropy. Jednocześnie chronią, czyszczą i usuwają wodę.

  OneShoot DIESEL

  Profilaktyczny dodatek do oleju napędowego do stosowania na rezerwę.

  • Zapobiega osadzaniu się nowych zanieczyszczeń w układzie i na dyszach wtrysków.
  • Dodatek do ropy, który smaruje i chroni przed korozją elementów układu paliwowego
  • Chroni silnik podczas tzw. „zimnego startu”
  Uszlachetniacz do ropy o niezwykle wysokiej skuteczności czyszczenia i ochrony układu paliwowego
  Cena:9.99PLN
  Netto:8.12PLN(Vat 23%)
 • Plyn_do_myjki_ultradzwiekowej_UF.jpg

  Ultrasonic Flush

  Bezpieczny i silnie stężony koncentrat do myjki ultradźwiękowej dla motoryzacji i przemysłu
  Specjalna formuła płynu bez wodorotlenków oraz odczyn zasadowy gwarantuje bezpieczeństwo czyszczonych elementów

  Cena:65.99PLN
  Netto:53.65PLN(Vat 23%)
 • Jak wyczyścić EGR bez rozbierania? Czyszczenie turbiny bez rozbierania? Czyszczenie EGR naftą niepotrzebne - użyj Diesel Applicator Spray+ bez demontażuPreparat do czyszczenia turbiny JETCHEM Diesel Applicator Spray+. Preparat do czyszczenia EGR to również środek do czyszczenia turbiny

  Diesel Applicator Spray+

  Preparat do czyszczenia EGR turbiny diesel - do czyszczenia dolotu podczas pracy silnika.

  Jak wyczyścić EGR bez rozbierania? Czyszczenie turbiny bez rozbierania? Niemożliwe? Bardzo proste!

  • Preparat wraz z sadzą zostanie spalony w komorze spalania – zachowując nadal swoje właściwości
  • Łatwa i bezpieczna aplikacja
  • Czyszczenie EGR bez demontażu podzespołów. 
  • Skuteczne czyszczenie turbiny bez demontażu oraz dodatkowy efekt przeczyszczający DPF
  • Rozpuszcza nagar, zalegający na denku tłoka i czyści pierścienie zgarniające
  • Pozytywnie wpływa na poprawę kompresji i szczelności cylindrów.
  • Zapobiega „zamulaniu” silnika i utracie dynamiki i mocy
  Cena:48.60PLN
  Netto:39.51PLN(Vat 23%)
 • Dodaj link do:
 • facebook.com
Facebook