Masz pytania? Zadzwoń do nas: +48 514 164 574 lub napisz na: biuro@motochemica.pl
Masz pytanie?
Wyszukiwarka

Bestsellery

 • Środek do płukania silnika JETCHEM Engine Clean w puszce 240 ml. Polecany, by regularnie przeprowadzać czyszczenie silnika z nagaruPłukanka silnika JETCHEM. 240 ml pojemności wystarcza do maksymalnie 5 litrów oleju silnikowego. Nie zawiera nafty.

  Engine Clean

  Płukanka silnika do stosowania przed wymianą oleju

  Umożliwia czyszczenie silnika z nagaru - rozpuszcza i neutralizuje szkodliwe osady i zestalone resztki olejów, zalegające w układzie smarowania, w tym osady na pierścieniach tłokowych. W ten sposób podnosi sprawność mechaniczną silnika, zmniejszając jego wewnętrzne opory.

  Ten środek do płukania silnika zawiera dodatki wzmacniające film olejowy podczas płukania oraz przywracające elastyczność uszczelnieniom silnika. W ten sposób poprawia się kondycja układu smarowania. 

   

  Cena:25.31PLN
  Netto:20.58PLN(Vat 23%)
 • koncentrat_do_myjki_ultradzwiekowej.jpg

  Green Power ECO

  Koncentrat (stężenie „rynkowe”) do myjki ultradźwiękowej do motoryzacji i przemysłu.
  Specjalna formuła płynu bez wodorotlenków oraz odczyn zasadowy gwarantuje bezpieczeństwo czyszczonych elementów (w tym wtryskiwaczy).

  Cena:35.87PLN
  Netto:29.16PLN(Vat 23%)
 • plyn_do_myjki_ultradzwiekowej_gaznik.jpg

  Ultrasonic Flush ALU

  Bezpieczny koncentrat do myjki ultradźwiękowej do mycia elementów z metali kolorowych w motoryzacji i przemyśle.
  Nie trawi czyszczonej powierzchni. Specjalna formuła płynu niweluje niepożądany efekt ciemnienia aluminium, zachowując dekoracyjny wygląd czyszczonych detali.

  Cena:65.99PLN
  Netto:53.65PLN(Vat 23%)
 • Smar miedziany Copper Spray JETCHEM to najczystsza miedź w sprayu. Doskonały smar przeciw zapiekaniu.Spray miedziany JETCHEM - preparat do śrub, okuć i zawiasów

  Copper Spray

  Copper Spray - smar miedziany w sprayu

  Spray miedziany – do zabezpieczenia układów hamulcowych, śrub, okuć, zawiasów i zacisków hamulcowych

  Smar miedziany w sprayu Copper Spray od JETCHEM stosowany jest do smarowania w trudnych warunkach, takich jak wysoka temperatura czy niekorzystne ciśnienie. Wykazuje wysoką odporność na słoną wodę oraz wilgoć. Miedź w sprayu zapobiega powstawaniu korozji, a także minimalizuje ryzyko powstawania zapieczeń. Prosta i szybka aplikacja gwarantowana!

  Cena:27.59PLN
  Netto:22.43PLN(Vat 23%)
 • Dodatki_do_benzyny_LPG_Petrol.jpgczyszczenie_wtryskiwaczy_LPG_Petrol_System_Cleaner_—_kopia.jpg

  LPG Petrol System Cleaner

  Dodatek do benzyny LPG Petrol System Cleaner czyści, usuwa wilgoć i smaruje układ paliwowy.

  Rozwiązuje problemy z uruchamianiem silnika na benzynie, szarpaniem, nierówną pracą wtryskiwaczy benzynowych. Usuwa osady gazowe z komory spalania, wtryskiwaczy  i obszaru zaworów dolotowych. oczyszcza końcówki wtryskiwaczy i zapobiega ich zacieraniu zapobiega starzeniu się benzyny w zbiorniku paliwa i powstawaniu osadów lakierowych z benzyny  rekomendowany do regularnego stosowania w silnikach pracujących na zasilaniu tzw. LPG petrol • rekomendowany do baku i urządzeń czyszczących.

  Redukuje korekcję wtryskiwaczy , poprawia dynamikę i kulturę pracy, optymalizuje zużycie paliwa i w efekcie zmniejsza emisję spalin

  Cena:38.94PLN
  Netto:31.66PLN(Vat 23%)
 • srodek_do_czyszczenia_wtryskiwaczy_benzyna_PSSC.jpgpreparat_do_czyszczenia_wtryskow_benzyna_PSSC.jpg

  Petrol System Super Clean

  Dodatek do benzyny czyszczący wtryski. Niezywkle skuteczny preparat do usuwania wody z benzyny

  Preparat 3 w 1: czyści, usuwa wilgoć i smaruje układ wtryskowy silników benzynowych. Zapewnia optymalną ochronę układu paliwowego. 
  • Środek do czyszczenia wtryskiwaczy benzyna, który redukuje zużycie paliwa i obniża emisję spalin.
  Podwyższa kompresję silnika i zwiększa  jego wydajność. 
   Zwiększa niezawodność i żywotność wszystkich elementów układu wtryskowego.
  Usuwa wodę z baku i całego układu wtryskowego.
  Regularne stosowanie preparatu wydłuża żywotność silnika i obniża koszty eksploatacji samochodu

  Cena:38.94PLN
  Netto:31.66PLN(Vat 23%)
 • Preparat do czyszczenia wtryskiwaczy JETCHEM dostępny w 3 pojemnościach. Zapewnia też usuwanie wody z baku i czyszczenie zbiornika paliwa diesel.Czyszczenie wtryskiwaczy Common Rail i czyszczenie pompowtryskiwaczy puszką 300 ml jest równie proste. To skuteczny preparat do czyszczenia wtrysków diesel.

  Common Rail Protect & Clean

  Serwisowy preparat do czyszczenia wtrysków diesla i układu paliwowego  

  3 w 1: czyści, usuwa wilgoć i smaruje układ wtryskowy wszystkich silników diesla.

  • czyszczenie zbiornika paliwa diesel i usuwanie wody z baku  - wystarczy dolać do baku przy tankowaniu
  • czyszczenie wtryskiwaczy diesla - dolej do zbiornika paliwa napełnionego w połowie lub zalej nim filtr paliwa po jego wymianie
  • mocne czyszczenie pompowtryskiwaczy i układów common rail - zastosuj procedurę zasilania układu wtryskowego bezpośrednio z puszki lub wykorzystaj urządzenie do czyszczenia wtryskiwaczy
  Cena:41.06PLN
  Netto:33.38PLN(Vat 23%)
 • DPF cleaning - dodatki do paliwa DPF są bezpieczne dla mokrych filtrów i czyszczenie FAPa jest łatwe. To Cleaner DPF diesel - środek do wypalania DPFDodatek do paliwa DPF - czyści filtr cząstek stałych (Cleaning DPF). To preparat do wypalania DPF - tzw. DPF Cleaner. Ten dodatek do DPF działa od razu

  DPF Super Cleaner

  Płyn do wypalania DPF podczas jazdy (ang. DPF Cleaner). 

  Obniża temperaturę zapłonu sadzy nawet o 250°C do poziomu 250-300°C, dzięki czemu może się ona wypalić w czasie zwykłej jazdy - w tzw. biernym trybie dopalania sadzy. Dzięki temu ten dodatek do paliwa DPF chronią silnik i oszczędzają paliwo.To niezwykle uniwersalny cleaner DPF - w zależności od stylu i  trybu jazdy możesz zastosować dawkę 300 ml co 10-15 tys. km na pełny bak, puszkę 150 ml lub nawet - przy jeździe wyłącznie w trybie miejskim - aplikować do baku porcję 50 ml przy każdym tankowaniu.   

  Nasz Cleaner DPF nie zawiera Ceru, więc czyszczenie FAPa jest całkowicie bezpieczne. Jetchem DPF Super Cleaner to płyn do wypalania filtra cząstek stałych w pojazdach WSZYSTKICH marek.

  Cena:25.74PLN
  Netto:20.93PLN(Vat 23%)
 • Spray DPF & Cat Super Spray - spray do DPF, który czyści zapchany filtr cząstek stałych. Czyszczenie DPF sprayObjawy zapchanego katalizatora? Czyszczenie katalizatorów DPF Spray JETCHEM w dieslu i benzynie. To świetny spray do czyszczenia DPF

  DPF & CAT Super Spray

  Serwisowa piana umożliwiająca szybkie chemiczne czyszczenie DPF i katalizatorów bez demontażu

  Środek do czyszczenia katalizatora i wszystkich typów filtrów cząstek stałych w silnikach diesla i benzynowych.

  Ponieważ katalizator w dieslu jest zazwyczaj zintegrowany z filtrem cząstek stałych – ten uniwersalny środek czyści jednocześnie wszystkie układy filtracji spalin.  Preparat został opracowany ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb serwisów autoryzowanych. 

  Czyszczenie katalizatorów i filtrów DPF należy przeprowadzać przy całkowicie ostudzonym silniku.
  Cena:59.28PLN
  Netto:48.20PLN(Vat 23%)
 • Dodaj link do:
 • facebook.com
Facebook