Masz pytania? Zadzwoń do nas: +48 514 164 574 lub napisz na: biuro@motochemica.pl
Masz pytanie?
Wyszukiwarka

Preparaty do układu wspomagania


Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/platne/grisza76/public_html/motochemica/core/products.php on line 399
Sortuj wg:
 • JETCHEM Power Steering Cleaner preparat do płukania układu wspomagania kierownicy.

  Power Steering Cleaner

  Płukanie układu wspomagania kierownicy preparatem JETCHEM Power Steering Cleaner

  Płukanka do układu wspomagania JETCHEM jest odpowiednia do wszystkich rodzajów oleju przekładniowego. Doskonale czyści kanaliki, radzi sobie ze spienionym i nawodnionym płynem, usuwając szlam z przepracowanego oleju, zalegający na dnie układu. Dzięki temu przywraca najwyższą wydajność pompy wspomagania, wycisza jej pracę i wydłuża jej bezawaryjną pracę.

  Ta operacja nawet dwukrotnie zmniejsza obciążenie układu wspomagania, co ogranicza również zużycie paliwa.

  Cena:36.99PLN
  Netto:30.07PLN(Vat 23%)
 • Dodatek do wspomagania JETCHEM - puszka 120 ml. Działa jak uszczelniacz układu wspomagania kierownicy. Dodać na świeży olej do wspomagania kierownicy

  Power Steering Protector

  Dodatek do wspomagania z powłoką hybrydową, zwiększający trwałość i odporność części na tarcie. płynu na wilgoć i zanieczyszczenia.

  Preparat zabezpiecza układ powłoką hybrydową, która oddziela od siebie powierzchnie pracujące i niweluje tarcie

  Przywraca elastyczność uszczelnieniom, przez co działa jak uszczelniacz układu wspomagania kierownicy. Upłynnia pracę pompy i zaworu, co w rezultacie daje wyciszenie pompy wspomagania. Po zastosowaniu preparatu olej do wspomagania kierownicy nie pieni się i później starzenie. Z Power Steering Protector JETCHEM nie spotka Cię zamarznięcie płynu w zbiorniczku wspomagania.

  Cena:46.99PLN
  Netto:38.20PLN(Vat 23%)
 • Dodaj link do:
 • facebook.com
Facebook