Masz pytania? Zadzwoń do nas: +48 514 164 574 lub napisz na: biuro@motochemica.pl
Masz pytanie?
Wyszukiwarka

Dodatki do oleju silnikowego


Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/platne/grisza76/public_html/motochemica/core/products.php on line 399
Sortuj wg:
 • Preparat do oleju silnikowego JETCHEM 250 ml - ceramiczna ochrona silnika na dłuższy czas.

  CeramOIL

  CeramOIL - profesjonalny dodatek ceramiczny do silnika

  Gotowy do użycia i łatwo mieszający się z olejem dodatek ceramiczny do oleju silnikowego. Tworzy warstwę hybrydową, zapobiegającą tarciu metalu o metal. Dzięki temu CeramOIL radykalnie redukuje tarcie w silniku, wydłużając jego żywotność.

  W przypadku tzw. tarcia suchego, występującego podczas pracy na zimno - CeramOIL redukuje siłę tarcia nawet dziesięciokrotnie! To dobra wiadomość dla właścicieli silników z turbiną.

  Jeśli Twój silnik jest na łańcuchu rozrządu? Świetnie, bo olej ceramiczny do łańcucha rozrządu jest rekomendowany przez specjalistów.

   

  Towar niedostępny
  Cena:85.98PLN
  Netto:69.90PLN(Vat 23%)
 • Środek do płukania silnika JETCHEM Engine Clean w puszce 240 ml. Polecany, by regularnie przeprowadzać czyszczenie silnika z nagaru

  Engine Clean

  Płukanka silnika do stosowania przed wymianą oleju

  Umożliwia czyszczenie silnika z nagaru - rozpuszcza i neutralizuje szkodliwe osady i zestalone resztki olejów, zalegające w układzie smarowania, w tym osady na pierścieniach tłokowych. W ten sposób podnosi sprawność mechaniczną silnika, zmniejszając jego wewnętrzne opory.

  Ten środek do płukania silnika zawiera dodatki wzmacniające film olejowy podczas płukania oraz przywracające elastyczność uszczelnieniom silnika. W ten sposób poprawia się kondycja układu smarowania. 

   

  Cena:33.60PLN
  Netto:27.32PLN(Vat 23%)
 • Engine Flush PRO w puszce 300 ml - profesjonalny preparat do płukania silnika odblokowuje zapieczone pierścienie

  Engine Flush PRO

  Profesjonalne płukanki do silnika Engine Flush PRO przywracają silnik do pełnej mocy

  Ten preparat do płukania silnika służy do odblokowania pełnych możliwości silnika. 

  • Odblokowuje zapieczone pierścienie z nagaru i przywraca elastyczność uszczelnieniom w silniku • Zmniejsza siłę tarcia i opory wewnętrzne silnika, co obniża emisję spalin i redukuje zużycie paliwa • Czyści smok i kanały olejowe, dzięki czemu przywraca pełny obieg oleju i prawidłowe smarowanie  • Utrzymuje rozpuszczone osady w ciepłym oleju, dzięki czemu są całkowicie usuwane z silnika podczas wymiany oleju. • Poprawia kompresję silnika i redukuje zużycia oleju.

  Ta płukanka do silnika nie zawiera szkodliwych chloroparafin - jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia i środowiska.
  Cena:55.99PLN
  Netto:45.52PLN(Vat 23%)
 • Dodatek do oleju silnikowego Oil Booster SUPER+ 300 ml to uszlachetniacz do silnika samochodu osobowego.

  Oil Booster SUPER+

  Dodatek do oleju silnikowego,  zmniejszający zużycie i tarcie

  To modyfikator do oleju, który tworzy powłokę hybrydową, chroniącą pracujące elementy silnika. Przywraca elastyczność uszczelnieniom, więc świetnie sprawdza się jako uszczelniacz silnika, gdy silnik bierze olej. Ten uszlachetniacz do oleju silnikowego jest odpowiedni do wszystkich typów silników. Szczególnie rekomendowany do silników turbodoładowanych oraz ze zmiennymi / wydłużonymi okresami międzyprzeglądowymi. 

  Od marca 2020 r. Oil Super Booster zmienił się w Oil Booster SUPER+

  Dodaliśmy wówczas najnowsze komponenty, które tworzą wewnątrz silnika kompozytową powłokę hybrydową, chroniącą silnik również podczas rozruchu. 

  Cena:69.50PLN
  Netto:56.50PLN(Vat 23%)
 • Dodaj link do:
 • facebook.com
Facebook